4CLOUD
Satyryczny program na temat popkultury wapowania, na łamach którego pojawiają się przede wszystkim recenzje produktów.
W maju 2017 4CLOUD stał się największym tego typu programem w Polsce i jednym z największych w Europie.
Przez nieco ponad rok działania kanał zebrał ponad 5 500 000 wyświetleń, a jego miesięczna widownia przekracza 120 000 osób.
Bieżąca współpraca z największymi producentami na świecie połączona z jakością i szybkością realizacji zapewnia produkcję pierwszorzędnych materiałów, które w kilka godzin są oglądane tysiące razy.

4GEEK
Satyryczny program wyjaśniający zagadnienia z zakresu technologii, programowania i elektroniki. Będąc uzupełnieniem programu 4CLOUD jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony widzów na szersze i bardziej rozbudowane treści.
Jeszcze przed publikacją pierwszych materiałów zebrał tysiące widzów, a współpracę przy tworzeniu treści podjął PHILIPS oraz GearBest.

Vapement
Sklep z odzieżą skierowany przede wszystkim do osób zainteresowanych popkulturą wapowania. Proste, minimalistyczne wzory połączone z trendami i nawiązaniami do aktualnych sytuacji w świecie i polityce pozwala dotrzeć do szerokiego grona osób i zachęcić młodego odbiorcę, aby wstąpić do społeczności Vapement.

.octavam
Projekt platformy dystrybucyjnej B2B nastawionej przede wszystkim na wymianę Twórca Muzyczny <> Twórca Wideo.
Octavam ma pozwolić młodym, niezależnym twórcom muzycznym znaleźć zarówno klientów jak i odbiorców. Rozbudowany system licencjonowania pozwoli udostępniać muzykę do odsłuchu, czy też na potrzeby sprzedaży, a partnerzy będą mogli działać w ramach Legalnej Kultury i udostępniać swoje utwory dla lokali gastronomicznych i sklepów.