Ta strona jest oparta o Spectrum Pro

PROJEKTYoctavam. B2B Music Platform

Projekt platformy dystrybucyjnej B2B nastawionej przede wszystkim na wymianę Twórca Muzyczny <> Twórca Wideo.
Octavam ma pozwolić młodym, niezależnym twórcom muzycznym znaleźć zarówno klientów jak i odbiorców. Rozbudowany system licencjonowania pozwoli udostępniać muzykę do odsłuchu, czy też na potrzeby sprzedaży, a partnerzy będą mogli działać w ramach Legalnej Kultury i udostępniać swoje utwory dla lokali gastronomicznych i sklepów.

Read more about octavam.

Vapement StreetWear

Sklep z odzieżą skierowany przede wszystkim do osób zainteresowanych popkulturą wapowania. Proste, minimalistyczne wzory połączone z trendami i nawiązaniami do aktualnych sytuacji w świecie i polityce pozwala dotrzeć do szerokiego grona osób i zachęcić młodego odbiorcę, aby wstąpić do społeczności Vapement.

Read more about Vapement

LiquidShakers Online shop

Sklep internetowy specjalizujący się w beznikotynowych płynach do wykorzystywania w elektronicznych papierosach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, sklep jest dostosowany do wszystkich wielkości urządzeń oraz oprawiony jest w minimalistyczny design ułatwiający nawigację. Bogata oferta sklepu może być wysyłana do większości krajów Europy, Wielkiej Brytanii, Rosji czy Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo szereg bramek płatności pozwala na zakupy nie tylko przy użyciu przelewów tradycyjnych, ale także płatności kartą, PayPal czy BitCoin.

Read more about LiquidShakers

TheMakatka Online shop

Sklep internetowy specjalizujący się w ręcznie haftowanych wzorach na koszulki oraz dekoracjami w stylu boho. Prowadzący międzynarodową sprzedaż modnych wzorów oraz narzędzi potrzebnych do tworzenia ręcznych dekoracji.

Read more about TheMakatka

4GEEK YouTube

Satyryczny program wyjaśniający zagadnienia z zakresu technologii, programowania i elektroniki. Będąc uzupełnieniem programu 4CLOUD jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony widzów na szersze i bardziej rozbudowane treści.
Jeszcze przed publikacją pierwszych materiałów zebrał tysiące widzów, a współpracę przy tworzeniu treści podjął PHILIPS oraz GearBest.

Read more about 4GEEK

4CLOUD YouTube

Satyryczny program na temat popkultury wapowania, na łamach którego pojawiają się przede wszystkim recenzje produktów.
W maju 2017 4CLOUD stał się największym tego typu programem w Polsce i jednym z największych w Europie.
Przez nieco ponad dwa lata działania kanał zebrał ponad 14 000 000 wyświetleń, a jego miesięczna widownia przekracza 220 000 osób.
Bieżąca współpraca z największymi producentami na świecie połączona z jakością i szybkością realizacji zapewnia produkcję pierwszorzędnych materiałów, które w kilka godzin są oglądane tysiące razy.

Read more about 4CLOUD