RapidDev

SZTUKA // KOD // WIDEO // MUZYKA

TWORZONE PRZEZ LUDZI DLA LUDZI

Sztuczna Inteligencja

systemy ekspertowe w komunikacji

Ponad samym dostępem do treści i jej jakości pojawiła się nowa zmienna - efektywność. Chcemy mieć dostęp do wyspecjalizowanych i spersonalizowanych informacji przygotowanych z pomocą zaawansowanej technologii specjalnie dla nas. W tym właśnie miejscu nadchodzi szansa dla systemów ekspertowych, które nie są już tylko domeną naukowców i matematyków, a praktycznym narzędziem, które może wdrożyć każda firma, której zależy na efektywnym kontakcie z klientem.

TAM GDZIE POWSTAJE PRZYSZŁOŚĆ

Internet Of Things

technologia i codzienne życie

Internet rzeczy jest obrazem, który z jednej strony fascynuje, a z drugiej przedstawia utopijną przyszłość zdominowaną przez maszyny. Niezależnie od tego co nas czeka, chcemy by nasza teraźniejszość była prostsza. Projektujemy, testujemy i wdrażamy własne rozwiązania z zakresu IoT do codziennego życia zarówno firm jak i osób prywatnych. Poczynając od prostego podłączenia oświetlenia do smartfona, kończąc na systemie alarmowym, integrującym w sobie zarówno zarządzanie elektrycznością w domu, jak i większością urządzeń elektrycznych i czujników alarmowych.

Programowanie sieciowe

aplikacje z każdego miejsca na świecie

Ogólnodostępność - to charakteryzuje aplikacje sieciowe. Niezależnie od systemu operacyjnego czy urządzenia, na którym uruchamiane jest rozwiązanie - jest dostępne. Skupiamy się na tworzeniu programów w oparciu o języki programowania takie jak ASP.NET, PHP 7.2 czy JavaScript, które dają gwarancję szybkości i uruchomienia się zarówno na telewizorze czy komputerze osobistym, na ekspresie do kawy opartym na Linuksie kończąc.

Rozszerzenia

najpopularniejsze platformy

Rozwiązując własne problemy, tworzymy małe rozszerzenia dla platform takich jak WordPress czy Laravel. Od wtyczek do zarządzania podatkami w sklepach opartych o WooCommerce przez integracje Facebook Messenger dla WordPress. Tymi małymi narzędziami dzielimy się z Wami za darmo, aby i wam ułatwiły codzienną pracę.

MUZYKA DLA LUDZI

Kochamy muzykę, jej brzmienie, przekazywane wartości i nastrój. I jak wielu artystów tworzących filmy stanęliśmy przed dylematem dostępności utworów czy dźwięków. Właśnie z tego powodu, pomijając wielkie korporacje zrzeszające twórców, rozpoczęliśmy wdrażanie własnej platformy dystrybuującej muzykę, zarówno dla twórców filmowych jak i punktów gastronomicznych czy sklepów. octavam. to miejsce, w którym artyści mogą kontrolować legalny obrót ich piosenek, podkładów czy dźwięków, a producenci czy właściciele obiektów ogólnego użytku mogą znaleźć dźwięki dobrane do swoich potrzeb.

poznaj .octavam
SZTUKA CHWYTAJĄCA ZA SERCE

Wszyscy jesteśmy sumą doświadczeń, których zaznaliśmy za naszego życia i nic nie byłoby możliwe, gdyby nie dokonania naszych przodków. Z dbałością o tradycję w połączeniu z nowoczesnymi technologiami tworzymy zapierające dech w persiach przedmioty i ubrania, które swoją stylistyką oraz techniką wykonania nawiązują do historii, z której jesteśmy dumni.

poznaj The Makatka

Nasze prace

Z KTÓRYCH JESTEŚMY DUMNI

4GEEK.CO

niezależny serwis informacyjny

4GEEK to międzynarodowy serwis informacyjny traktujący o nowościach ze świata technologii. Na łamach naszej strony rozwiewamy wątpliwości związane z komputerami, telefonami, czy też programowaniem mikroprocesorów. Zespół naszych specjalnie wyszkolonych kotów (jak i redaktorów) opracowuje treści dla Ciebie, przy tym nie bombardując reklamami z każdej strony. Rozsiądź się wygodnie i rozkoszuj kolejnymi bajtami danych...

Spectrum

systemy ekspertowe w komunikacji

Myśląc o Spectrum postawiliśmy sobie za cel stworzenie idealnej bazy do tworzenia motywów na potrzeby stron internetowych opartych o WordPress. I chyba nam się udało - asynchroniczne skrypty, znaczna poprawa wydajności, szybkie tworzenie motywów potomnych oraz wygodne rozbudowywanie o moduły sprawiły, że wszystko co tworzymy dla WordPress, opieramy o Spectrum.

Let's Talk

automatyczne wiadomości oraz sztuczna inteligencja

Kiedy Facebook otworzył ich platformę Messenger było to przełomem. Możliwość zintegrowania własnych aplikacji z czatem na własnym fanpage umożliwiła nieosiągalną dotąd wygodę dla klienta. Wykorzystaliśmy to i stworzyliśmy opartą o PHP i AngularJS dedykowaną platformę, za pomocą której możemy do naszego live chat podłączyć sklep, system reklamacji lub biuletyn, a jednym z największych udogodnień jest połączenie Let's Talk z naszym kreatorem systemów ekspertowych - Genius.

4GEEK

nowoczesny program o technologii

Sukces, który osiągneliśmy podczas tworzenia programu 4CLOUD przerósł nasze oczekiwania. Mając solidne doświadczenie i wiedzę nawiązaliśmy współpracę z takimi markami jak Asus, Philips czy GearBest i stworzyliśmy program dla entuzjastów technologii. Nowocześnie, w jakości 4K i przede wszystkim, przyjemnie i zabawnie dla widza.

4CLOUD

największy program dla waperów w Polsce

4CLOUD był impulsem. Widzieliśmy, że polskie kanały o tej tematyce, na tle świata nie wypadają najlepiej. Postanowiliśmy sobie cel - zrobić to najlepiej na świecie. Cóż, może nie osiągnęliśmy sukcesu na skalę światową, między innymi przez bariery językowe, ale stworzyliśmy jeden z największych programów tematyce waperskiej w Europie oraz jeden z najbardziej uznawanych na świecie.

Vapement

ubrania dla entuzjastów

Moda reprezentuje nasz styl życia, nasze hobby, zainteresowania czy potrzeby. Zdając sobie z tego sprawę, stworzyliśmy markę odzieżową dla widzów 4CLOUD, która w dyskretny sposób pozwala im wyrazić swoją pasję.

Genius

systemy ekspertowe w twoich rękach

Matematyka jest królową nauk. Nikt z nas w to nie wątpi, dlatego wykorzystując dorobek tysięcy lat postępu oraz nowoczesną technologię stworzyliśmy kreator systemów ekspertowych mogący pomóc zarówno w diagnozowaniu chorób, ocenianiu zdolności kredytowej jak i usługach serwisowych. Genius jest naszą dumą i pielęgnujemy go każdego dnia.

LiquidShakers

nowoczesny sklep, który odpowiada twoim potrzebom

Lubimy tworzyć lepiej, dlatego za kolejny cel postawiliśmy sobie stworzenie jednego z najwygodniejszych i najlepszych sklepów dla vapers. Efekty można było zobaczyć w pierwszych dniach działalności, i dziesiątkach zamówień spływających każdego dnia. Nowoczesny design, wielojęzyczność, wygodna obsługa i zrozumiały content przyciągają coraz więcej klientów.

TAM GDZIE WSPÓŁPRACUJĄ MARKI

Nasi partnerzy

ING Bank Śląski S.A. logo
Asus logo
Nokia logo
Philips logo
Roccat logo
Grupa Helio S.A. logo
Twisto logo
Banggood logo
Orico logo
Xiaomi INC logo
DESART Sp. z o.o. logo
Plus S.A. logo
Cyfrowy Polsat S.A. logo
GearBest logo
HeavenGifts logo
GeekVape INC logo
Voopoo logo
LostVape INC logo
Vaptio INC logo
IVPS Technology logo
CoilMaster logo
iJoy logo
OBS logo
Smoant logo
Aspire logo
Wotofo logo
A-Sense logo
Ezviz logo
RAW Film Studio Filmowe logo
Sigelei logo
Vape Club Poland logo
Smooke.pl logo
Eleaf logo
Go Neat logo
Promotorzy Trading logo
Tronsmart logo

KONTAKT

EMAIL:
TEL.:

ADRES:
kontaktrapiddev.pl
(+48) 663 803 661

13-200 Dzialdowo, Poland
Wladyslawa Jagielly 26c
TAX ID: PL 571 171 65 11
REGON: 367 899 795

MASZ PYTANIA?

Nie wahaj się, z chęcią odpowiemy na wszystkie! Jeśli masz pytania związane z marketingiem, promocją na naszych kanałach, sprawami technicznymi naszych sklepów bądź jesteś zainteresowany jednym z naszych rozwiązań - napisz teraz!


Napisz do nas