Ta strona jest oparta o Spectrum Pro

ART // CODE // VIDEO // PHOTO

LEPSZE OPROGRAMOWANIE

TWORZONE PRZEZ LUDZI DLA LUDZI

Co robimy

I dlaczego to robimy

Działamy perfekcyjnie.
Wszystkie elementy tworzonych przez nas witryn współgrają ze sobą – zapewniają zaciekawienie potencjalnego klienta oraz estetyczny wygląd. Nasze filmy były oglądane ponad 10 milionów razy. Jakość 4K, profesjonalny montaż, a także dobrze dobrane kadry i kolory składają się na filmową całość, która dostarcza odbiorcy niezapomniane wrażenia. Naszą muzykę słucha cały świat. Dzięki współpracy z profesjonalnymi twórcami oraz własnej platformie dystrybucyjnej mamy dostęp do wielkiej bazy utworów, którą możemy wykorzystać w tworzeniu kolejnych projektów.
Kreujemy razem.
Ty masz pomysł – My go realizujemy. Korzystamy z naszego doświadczenia, które zdobyliśmy dzięki ciężkiej pracy nad realizacją własnych przedsięwzięć oraz współpracy z wielkimi markami jak Philips, Plus, Cyfrowy Polsat, GearBest, Empik czy Helion. Korzystamy z licencjonowanego oprogramowania Adobe, Google, Microsoft, SublimeText i wielu innych. Zajmujemy się wstępną logistyką, kreacją graficzną, wdrażaniem, tłumaczeniem, content marketingiem, a na koniec utrzymaniem uwagi odbiorcy. Posiadamy certyfikaty szkoleń Google oraz Adobe.

Tworzone przez nas

Stworzyliśmy narzędzie do analizy ruchu na platformie Facebook Messenger, z pomocą której możesz prowadzić pełną analitykę swojego czatu, wysyłać wiadomości do grup użytkowników, czy uruchomić cały sklep lub system zgłaszania reklamacji.

Działamy w sferze Open Source. Przygotowaliśmy szereg wtyczek dla najpopularniejszej platformy internetowej WordPress oraz wydaliśmy wiele skryptów wspomagających pracę między innymi podczas prowadzenia transmisji na żywo.

Od podstaw projektowaliśmy, wdrażaliśmy oraz promowaliśmy markę odzieżową. Za naszą sprawą powstał portal, w którym można legalnie, za darmo słuchać muzyki. Nagraliśmy profesjonalne poradniki dla deweloperów, które zostały wydane przez wydawnictwo naukowe. I wiele więcej!

"Wiem, że potencjał Polaków: pracowitość, nietuzinkowe myślenie, innowacyjność - jest tak wspaniała, że jeżeliby nie przeszkadzać, to ja jestem spokojny o rozwój polskiej gospodarki

Roman Kluska

KONTAKT

EMAIL:
TEL.:

ADRES:
kontakt@rapiddev.pl
(+48) 516 953 957

Działdowo, Polska
Władysława Jagiełły 26c
NIP: 571 171 65 11
REGON: 367 899 795

MASZ PYTANIA?

Nie wahaj się, z chęcią odpowiemy na wszystkie! Jesteśmy dostępni niemal dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W razie potrzeb udajemy się bezpośrednio do klienta, a następnie na miejscu ustalamy jak oraz w jakim kierunku działamy. Pomożemy Ci obrać właściwy tor w rozwoju Twojej firmy lub podniesiemy na wyżyny aktualne postępy .