Ta strona jest oparta o Spectrum Pro

CCreation (WP)CCreation
AllInOne Theme for Developers

Modułowy framework ułatwiający tworzenie motywów, spersonalizowanych stron, dodatków i przede wszystkim własnych opcji w platformie WordPress.

Podstawą narzędzia jest CC Engine – silnik generowania ustawień, który wyręcza nas w zawiłej konfiguracji funkcji personalizacji i tworzący za nas w pełni działające, globalne opcje. System automatycznie wykrywa, czy dana opcja wspiera wielojęzyczność, jest obrazkiem lub ma po prostu zwrócić jakiś warunek.

CCreation jest modułowy – oznacza to, że każda funkcjonalność jest ładowana tylko w wypadku, gdy jest włączona. Dodatkowo, modułowość ogranicza ingerencję w kod, a jedyne co musimy zrobić przy dodawaniu nowego modułu to zainstalowanie go jak zwyczajnej wtyczki lub umieścić go w odpowiednim katalogu i ustalić jaka opcja decyduje o jego uruchamianiu.

Wielojęzyczność i e-commerce – framework posiada wbudowane opcje pozwalające rozwinąć skrzydła naszemu wielojęzycznemu sklepowi. Opcje automatycznie dostosowują się do aktualnego języka bez jakiejkolwiek ingerencji w kod, a z góry przygotowane funkcje i szablony są przystosowane do pracy WooCoommerce!

Asynchroniczność – dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań z zakresu prawidłowego ładowania plików każdy prawidłowo utworzony motyw bazujący o CCreation jest zgodny z normami Google. Dodatkowo z poziomu personalizacji możemy włączyć kompresję i wykorzystanie pamięci podręcznej, które jest brane pod uwagę podczas oceniania naszej strony. To wszystko w połączeniu z legendarną wtyczką WP Super Cache pozwala osiągnąć 100% we wszystkich testach prędkości Google!

Zintegrowane opcje – nie raz podczas naszej pracy spotkaliśmy się z dziesiątkami marnujących miejsce i prędkość witryny małych wtyczek, dlatego też z góry wyposażyliśmy nasz motyw w szereg funkcjonalności jak Google Analytics, Google Maps, SALESmanago, Exit Popup, powiadomienie o ciasteczkach, menadżer plików, skraczacz adresów internetowych, tryb konserwacji, preloader i wiele, wiele więcej!

Ten artykuł jest w trakcie tworzenia…